Mali poszukiwacze w akcji!

"Tylko dzieci wiedzą, czego szukają."
- Antoine de Saint-Exupery
Mali Poszukiwacze po wrześniowych dniach adaptacyjnych rozpoczęli swoją żłobkową przygodę.
Zarówno otoczenie, w którym przebywają, jak i osoby, które sprawują opiekę nad Maluchami, stały się dla nich swoistą „bezpieczną bazą”, dzięki której mogą bez obaw odkrywać, doświadczać i osiągać kolejne kamienie milowe rozwoju.
Miniony czas Mali Poszukiwacze spędzali na świeżym powietrzu, poznawali pobliską okolicę. Świetnie bawili się podczas zabaw konstrukcyjno-manipulacyjnych klockami, zabaw ruchowych przy muzyce, zabaw paluszkowych, jak i zabaw swobodnych w przygotowanych kącikach zainteresowań. Nie obyło się też bez eksperymentowania z kolorem i kredkami! Wszystko to działo się w ciepłej, niemal rodzinnej atmosferze pełnej czułych i opiekuńczych przytulasów.
Ahoj, przygodo!